Bedrifts-o-løp 31.07.2018
Strekktider
Kvilheim Sag, Furnes-31.07.2018
Plass
Navn
Klasse
Tid
D 1,5
1
Irene Øien
35:06
04:09= 09:23= 11:54= 17:00= 22:15= 26:33= 29:44= 34:10= 35:06=
04:09= 05:14= 02:31= 05:06= 05:15= 04:18= 03:11= 04:26= 00:56=
Sparebank 1 Østlandet
00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00=
2
Eva Stensby
35:13
03:39- 10:12+ 12:36+ 17:24+ 21:48- 26:19- 29:30- 34:00- 35:13+
03:39- 06:33+ 02:24- 04:48- 04:24- 04:31+ 03:11= 04:30+ 01:13+
Løten kommune
00:30- 01:19& 00:07- 00:18- 00:51- 00:13+ 00:00= 00:04+ 00:17&
3
Marie Rustadbakken
36:37
04:04- 10:18+ 12:27+ 18:22+ 23:36+ 28:07+ 31:03+ 35:36+ 36:37+
04:04- 06:14+ 02:09- 05:55+ 05:14- 04:31+ 02:56- 04:33+ 01:01+
Arve Hagen BIL
00:05- 01:00# 00:22- 00:49# 00:01- 00:13+ 00:15- 00:07+ 00:05+
4
Gerd Grønvold
38:04
04:35+ 11:40+ 13:43+ 19:15+ 24:42+ 28:51+ 31:54+ 36:50+ 38:04+
04:35+ 07:05+ 02:03- 05:32+ 05:27+ 04:09- 03:03- 04:56+ 01:14+
Arve Hagen BIL
00:26# 01:51& 00:28- 00:26+ 00:12+ 00:09- 00:08- 00:30# 00:18&
5
Solveig Johannessen
38:08
04:43+ 11:35+ 13:51+ 19:28+ 24:32+ 29:01+ 32:23+ 36:44+ 38:08+
04:43+ 06:52+ 02:16- 05:37+ 05:04- 04:29+ 03:22+ 04:21- 01:24+
Arve Hagen BIL
00:34# 01:38& 00:15- 00:31# 00:11- 00:11+ 00:11+ 00:05- 00:28&
6
Turid Kolset
43:48
03:40- 13:05+ 15:21+ 20:09+ 29:45+ 34:34+ 37:31+ 42:40+ 43:48+
03:40- 09:25+ 02:16- 04:48- 09:36+ 04:49+ 02:57- 05:09+ 01:08+
Arve Hagen BIL
00:29- 04:11& 00:15- 00:18- 04:21& 00:31# 00:14- 00:43# 00:12#
7
Lise Tronstad
43:54
03:47- 13:09+ 15:25+ 20:16+ 29:49+ 34:29+ 37:34+ 42:35+ 43:54+
03:47- 09:22+ 02:16- 04:51- 09:33+ 04:40+ 03:05- 05:01+ 01:19+
Arve Hagen BIL
00:22- 04:08& 00:15- 00:15- 04:18& 00:22+ 00:06- 00:35# 00:23&
8
Margareth T. Dyresen
52:59
03:40- 27:39+ 30:45+ 34:10+ 37:45+ 40:50+ 47:44+ 52:00+ 52:59+
03:40- 23:59+ 03:06+ 03:25- 03:35- 03:05- 06:54+ 04:16- 00:59+
Arve Hagen BIL
00:29- 18:45@ 00:35# 01:41- 01:40- 01:13- 03:43@ 00:10- 00:03+
Beste strekktid for klassen
03:39 05:14 02:03 03:25 03:35 03:05 02:56 04:16 00:56
= Som klassevinner , - raskere, + senere, # 10% tap, & 25% tap, @ 100% tap.
Side:1
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
31.07.2018 21:47:47
Plass
Navn
Tid
Klasse
D 2,5
1
Elisabet Rise
47:22
02:36= 04:59= 11:53= 16:59= 21:03= 22:07= 26:35= 32:01= 36:01= 39:54= 42:35= 46:20= 47:22=
02:36= 02:23= 06:54= 05:06= 04:04= 01:04= 04:28= 05:26= 04:00= 03:53= 02:41= 03:45= 01:02=
Geno
00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00=
2
Anne Karin Elisenberg
50:43
02:18- 04:38- 09:54- 15:49- 23:00+ 24:06+ 29:14+ 37:00+ 39:39+ 43:30+ 45:57+ 49:54+ 50:43+
02:18- 02:20- 05:16- 05:55+ 07:11+ 01:06+ 05:08+ 07:46+ 02:39- 03:51- 02:27- 03:57+ 00:49-
Stange kommune
00:18- 00:03- 01:38- 00:49# 03:07& 00:02+ 00:40# 02:20& 01:21- 00:02- 00:14- 00:12+ 00:13-
3
Mette Marit Jensen
53:05
02:37+ 05:07+ 10:49- 16:55- 24:21+ 26:03+ 31:26+ 37:24+ 41:46+ 45:19+ 47:47+ 52:06+ 53:05+
02:37+ 02:30+ 05:42- 06:06+ 07:26+ 01:42+ 05:23+ 05:58+ 04:22+ 03:33- 02:28- 04:19+ 00:59-
Vegvesenet
00:01+ 00:07+ 01:12- 01:00# 03:22& 00:38& 00:55# 00:32+ 00:22+ 00:20- 00:13- 00:34# 00:03-
4
Inger G. Lund
56:28
02:42+ 08:45+ 16:14+ 21:26+ 26:41+ 28:01+ 33:05+ 42:24+ 46:16+ 50:41+ 53:01+ 55:46+ 56:28+
02:42+ 06:03+ 07:29+ 05:12+ 05:15+ 01:20+ 05:04+ 09:19+ 03:52- 04:25+ 02:20- 02:45- 00:42-
Telenor
00:06+ 03:40@ 00:35+ 00:06+ 01:11& 00:16# 00:36# 03:53& 00:08- 00:32# 00:21- 01:00- 00:20-
5
Anita Tollefsen
1:03:11
02:33- 05:29+ 14:03+ 28:17+ 35:25+ 37:28+ 42:05+ 47:00+ 50:54+ 55:00+ 59:16+ 62:27+ 63:11+
02:33- 02:56+ 08:34+ 14:14+ 07:08+ 02:03+ 04:37+ 04:55- 03:54- 04:06+ 04:16+ 03:11- 00:44-
Treningskompaniet
00:03- 00:33# 01:40# 09:08@ 03:04& 00:59& 00:09+ 00:31- 00:06- 00:13+ 01:35& 00:34- 00:18-
6
Anita Stensby Bekkelund
1:03:20
02:37+ 05:05+ 14:20+ 22:11+ 30:27+ 32:24+ 38:30+ 45:23+ 50:15+ 54:08+ 57:32+ 62:34+ 63:20+
02:37+ 02:28+ 09:15+ 07:51+ 08:16+ 01:57+ 06:06+ 06:53+ 04:52+ 03:53= 03:24+ 05:02+ 00:46-
Løten kommune
00:01+ 00:05+ 02:21& 02:45& 04:12@ 00:53& 01:38& 01:27& 00:52# 00:00= 00:43& 01:17& 00:16-
7
Oddveig Anne Sagbakken
1:05:26
02:51+ 08:51+ 17:30+ 31:20+ 37:20+ 38:36+ 43:08+ 47:07+ 51:53+ 56:00+ 59:59+ 64:38+ 65:26+
02:51+ 06:00+ 08:39+ 13:50+ 06:00+ 01:16+ 04:32+ 03:59- 04:46+ 04:07+ 03:59+ 04:39+ 00:48-
Lokal revisjon as
00:15+ 03:37@ 01:45& 08:44@ 01:56& 00:12# 00:04+ 01:27- 00:46# 00:14+ 01:18& 00:54# 00:14-
8
Rønnaug Sagbakken
1:05:34
02:45+ 05:30+ 15:47+ 27:12+ 34:49+ 36:42+ 42:23+ 48:10+ 52:35+ 57:02+ 59:52+ 64:13+ 65:34+
02:45+ 02:45+ 10:17+ 11:25+ 07:37+ 01:53+ 05:41+ 05:47+ 04:25+ 04:27+ 02:50+ 04:21+ 01:21+
Sparebank 1 Østlandet
00:09+ 00:22# 03:23& 06:19@ 03:33& 00:49& 01:13& 00:21+ 00:25# 00:34# 00:09+ 00:36# 00:19&
9
Inger K. Brøndbo
1:06:22
02:02- 03:52- 09:13- 13:41- 21:06+ 25:18+ 26:38+ 31:01- 37:48+ 45:45+ 48:14+ 62:08+ 65:34+ 66:22+
02:02- 01:50- 05:21- 04:28- 07:25+ 04:12+ 01:20- 04:23- 06:47+ 07:57+ 02:29- 13:54+ 03:26+ 00:48+
Vallset/Stange OL
00:34- 00:33- 01:33- 00:38- 03:21& 03:08@ 03:08- 01:03- 02:47& 04:04@ 00:12- 10:09@ 02:24@ 00:48+
10
Linda Stensby Stenbakken
1:14:24
03:28+ 06:31+ 15:53+ 22:43+ 31:19+ 33:20+ 40:54+ 46:13+ 51:04+ 55:28+ 60:32+ 69:52+ 74:24+
03:28+ 03:03+ 09:22+ 06:50+ 08:36+ 02:01+ 07:34+ 05:19- 04:51+ 04:24+ 05:04+ 09:20+ 04:32+
Løten kommune
00:52& 00:40& 02:28& 01:44& 04:32@ 00:57& 03:06& 00:07- 00:51# 00:31# 02:23& 05:35@ 03:30@
11
Aud Grønvold
1:14:34
04:51+ 10:16+ 20:38+ 30:19+ 40:20+ 41:50+ 49:58+ 57:53+ 62:13+ 66:11+ 68:58+ 73:22+ 74:34+
04:51+ 05:25+ 10:22+ 09:41+ 10:01+ 01:30+ 08:08+ 07:55+ 04:20+ 03:58+ 02:47+ 04:24+ 01:12+
Arve Hagen BIL
02:15& 03:02@ 03:28& 04:35& 05:57@ 00:26& 03:40& 02:29& 00:20+ 00:05+ 00:06+ 00:39# 00:10#
12
Grete Aalstad
1:14:51
02:16- 04:18- 19:14+ 25:59+ 44:35+ 46:13+ 51:13+ 57:19+ 63:06+ 67:28+ 70:32+ 74:04+ 74:51+
02:16- 02:02- 14:56+ 06:45+ 18:36+ 01:38+ 05:00+ 06:06+ 05:47+ 04:22+ 03:04+ 03:32- 00:47-
NVE
00:20- 00:21- 08:02@ 01:39& 14:32@ 00:34& 00:32# 00:40# 01:47& 00:29# 00:23# 00:13- 00:15-
Beste strekktid for klassen
02:02 01:50 05:16 04:28 04:04 01:04 01:20 03:59 02:39 03:33 02:20 02:45 00:42
= Som klassevinner , - raskere, + senere, # 10% tap, & 25% tap, @ 100% tap.
Side:2
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
31.07.2018 21:47:47
Plass
Navn
Tid
Klasse
D 3,5
1
Kjersti Narum
48:56
02:08= 06:52= 11:04= 15:41= 23:13= 24:10= 27:08= 29:23= 31:17= 35:27= 43:26= 46:24= 48:15= 48:56=
02:08= 04:44= 04:12= 04:37= 07:32= 00:57= 02:58= 02:15= 01:54= 04:10= 07:59= 02:58= 01:51= 00:41=
Vallset/Stange OL
00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00=
2
Bodil Wiik
53:41
02:14+ 06:57+ 10:07- 16:22+ 22:20- 23:13- 26:26- 28:43- 30:44- 35:45+ 48:20+ 51:14+ 53:00+ 53:41+
02:14+ 04:43- 03:10- 06:15+ 05:58- 00:53- 03:13+ 02:17+ 02:01+ 05:01+ 12:35+ 02:54- 01:46- 00:41=
Norsk Tipping
00:06+ 00:01- 01:02- 01:38& 01:34- 00:04- 00:15+ 00:02+ 00:07+ 00:51# 04:36& 00:04- 00:05- 00:00=
3
Karen Tomter
1:04:40
02:27+ 08:35+ 13:13+ 18:16+ 29:08+ 31:24+ 35:45+ 39:45+ 42:14+ 47:18+ 58:10+ 61:44+ 63:55+ 64:40+
02:27+ 06:08+ 04:38+ 05:03+ 10:52+ 02:16+ 04:21+ 04:00+ 02:29+ 05:04+ 10:52+ 03:34+ 02:11+ 00:45+
Utstillingsplassen
00:19# 01:24& 00:26# 00:26+ 03:20& 01:19@ 01:23& 01:45& 00:35& 00:54# 02:53& 00:36# 00:20# 00:04+
4
Anne Sørum
1:09:29
03:25+ 08:29+ 12:29+ 16:34+ 29:39+ 31:25+ 38:58+ 43:47+ 46:57+ 53:30+ 62:26+ 65:59+ 68:21+ 69:29+
03:25+ 05:04+ 04:00- 04:05- 13:05+ 01:46+ 07:33+ 04:49+ 03:10+ 06:33+ 08:56+ 03:33+ 02:22+ 01:08+
Statens Hus
01:17& 00:20+ 00:12- 00:32- 05:33& 00:49& 04:35@ 02:34@ 01:16& 02:23& 00:57# 00:35# 00:31& 00:27&
Beste strekktid for klassen
02:08 04:43 03:10 04:05 05:58 00:53 02:58 02:15 01:54 04:10 07:59 02:54 01:46 00:41
= Som klassevinner , - raskere, + senere, # 10% tap, & 25% tap, @ 100% tap.
Side:3
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
31.07.2018 21:47:47
Plass
Navn
Tid
Klasse
D 4,5
1
Elianne Ødegård Haneberg
59:10
02:12= 03:22= 06:43= 09:45= 13:32= 16:46= 19:03= 20:54= 24:38= 30:25= 33:37= 36:10= 40:52= 47:17= 49:33= 57:13= 59:10=
02:12= 01:10= 03:21= 03:02= 03:47= 03:14= 02:17= 01:51= 03:44= 05:47= 03:12= 02:33= 04:42= 06:25= 02:16= 07:40= 01:57=
Handelsbanken
00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00=
2
Wenche Bjørnstad
1:09:53
02:10- 03:30+ 07:45+ 11:25+ 16:21+ 20:37+ 23:18+ 25:17+ 29:55+ 39:42+ 43:27+ 46:37+ 52:23+ 59:46+ 62:29+ 67:33+ 69:53+
02:10- 01:20+ 04:15+ 03:40+ 04:56+ 04:16+ 02:41+ 01:59+ 04:38+ 09:47+ 03:45+ 03:10+ 05:46+ 07:23+ 02:43+ 05:04- 02:20+
Geno
00:02- 00:10# 00:54& 00:38# 01:09& 01:02& 00:24# 00:08+ 00:54# 04:00& 00:33# 00:37# 01:04# 00:58# 00:27# 02:36- 00:23#
3
Line Merete Libak
1:10:07
02:29+ 04:12+ 07:54+ 11:04+ 15:32+ 18:58+ 23:05+ 25:13+ 31:25+ 34:59+ 39:51+ 42:49+ 49:05+ 57:43+ 62:25+ 67:33+ 70:07+
02:29+ 01:43+ 03:42+ 03:10+ 04:28+ 03:26+ 04:07+ 02:08+ 06:12+ 03:34- 04:52+ 02:58+ 06:16+ 08:38+ 04:42+ 05:08- 02:34+
Løten kommune
00:17# 00:33& 00:21# 00:08+ 00:41# 00:12+ 01:50& 00:17# 02:28& 02:13- 01:40& 00:25# 01:34& 02:13& 02:26@ 02:32- 00:37&
4
Ingunn Lund Nordstrøm
1:12:03
02:17+ 03:37+ 07:32+ 15:00+ 20:05+ 23:38+ 26:34+ 28:38+ 34:10+ 38:36+ 44:57+ 48:16+ 53:43+ 60:57+ 63:34+ 70:08+ 72:03+
02:17+ 01:20+ 03:55+ 07:28+ 05:05+ 03:33+ 02:56+ 02:04+ 05:32+ 04:26- 06:21+ 03:19+ 05:27+ 07:14+ 02:37+ 06:34- 01:55-
Norsk Tipping
00:05+ 00:10# 00:34# 04:26@ 01:18& 00:19+ 00:39& 00:13# 01:48& 01:21- 03:09& 00:46& 00:45# 00:49# 00:21# 01:06- 00:02-
Beste strekktid for klassen
02:10 01:10 03:21 03:02 03:47 03:14 02:17 01:51 03:44 03:34 03:12 02:33 04:42 06:25 02:16 05:04 01:55
= Som klassevinner , - raskere, + senere, # 10% tap, & 25% tap, @ 100% tap.
Side:4
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
31.07.2018 21:47:47
Plass
Navn
Tid
Klasse
H 1,5
1
Knut Malmo
18:34
02:04= 05:02= 06:19= 08:39= 10:56= 13:19= 15:25= 17:53= 18:34=
02:04= 02:58= 01:17= 02:20= 02:17= 02:23= 02:06= 02:28= 00:41=
Vegvesenet
00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00=
2
Roar Åsheim
21:07
02:43+ 06:06+ 07:10+ 10:06+ 12:45+ 15:02+ 17:29+ 20:12+ 21:07+
02:43+ 03:23+ 01:04- 02:56+ 02:39+ 02:17- 02:27+ 02:43+ 00:55+
Søndre Land kommune
00:39& 00:25# 00:13- 00:36& 00:22# 00:06- 00:21# 00:15# 00:14&
3
Jan Åsmund Sætaberget
25:00
04:19+ 08:26+ 09:30+ 12:34+ 15:40+ 18:33+ 21:02+ 24:01+ 25:00+
04:19+ 04:07+ 01:04- 03:04+ 03:06+ 02:53+ 02:29+ 02:59+ 00:59+
Jernbanens Idrettslag
02:15@ 01:09& 00:13- 00:44& 00:49& 00:30# 00:23# 00:31# 00:18&
4
Hans petter Jevanord
26:03
02:35+ 06:21+ 07:30+ 11:04+ 14:45+ 17:51+ 21:24+ 25:07+ 26:03+
02:35+ 03:46+ 01:09- 03:34+ 03:41+ 03:06+ 03:33+ 03:43+ 00:56+
Geno
00:31# 00:48& 00:08- 01:14& 01:24& 00:43& 01:27& 01:15& 00:15&
5
Ingvald Pedersen
27:19
02:34+ 07:02+ 08:40+ 13:34+ 17:10+ 20:22+ 23:07+ 26:28+ 27:19+
02:34+ 04:28+ 01:38+ 04:54+ 03:36+ 03:12+ 02:45+ 03:21+ 00:51+
Statens Hus
00:30# 01:30& 00:21& 02:34@ 01:19& 00:49& 00:39& 00:53& 00:10#
6
Kjell Høgseth
27:45
02:30+ 06:43+ 07:59+ 13:16+ 17:41+ 20:54+ 23:36+ 26:57+ 27:45+
02:30+ 04:13+ 01:16- 05:17+ 04:25+ 03:13+ 02:42+ 03:21+ 00:48+
Geno
00:26# 01:15& 00:01- 02:57@ 02:08& 00:50& 00:36& 00:53& 00:07#
7
Dag Erik Hovde
33:11
03:40+ 09:15+ 11:13+ 15:20+ 19:57+ 24:16+ 27:25+ 31:56+ 33:11+
03:40+ 05:35+ 01:58+ 04:07+ 04:37+ 04:19+ 03:09+ 04:31+ 01:15+
Eidsiva
01:36& 02:37& 00:41& 01:47& 02:20@ 01:56& 01:03& 02:03& 00:34&
8
Erik Gundersen
33:36
02:54+ 09:12+ 11:43+ 15:17+ 19:18+ 23:21+ 27:37+ 32:29+ 33:36+
02:54+ 06:18+ 02:31+ 03:34+ 04:01+ 04:03+ 04:16+ 04:52+ 01:07+
Nestle
00:50& 03:20@ 01:14& 01:14& 01:44& 01:40& 02:10@ 02:24& 00:26&
9
Arne Sveen
36:24
04:04+ 09:37+ 11:37+ 16:53+ 21:57+ 26:49+ 30:19+ 35:07+ 36:24+
04:04+ 05:33+ 02:00+ 05:16+ 05:04+ 04:52+ 03:30+ 04:48+ 01:17+
Stabburet
02:00& 02:35& 00:43& 02:56@ 02:47@ 02:29@ 01:24& 02:20& 00:36&
10
Erik Skårås
37:11
03:16+ 08:31+ 10:32+ 14:42+ 25:23+ 29:43+ 32:37+ 36:20+ 37:11+
03:16+ 05:15+ 02:01+ 04:10+ 10:41+ 04:20+ 02:54+ 03:43+ 00:51+
Sparebank 1 Østlandet
01:12& 02:17& 00:44& 01:50& 08:24@ 01:57& 00:48& 01:15& 00:10#
11
Geir-Håkon Øverby
38:49
03:10+ 14:36+ 15:59+ 22:05+ 27:13+ 30:52+ 33:31+ 37:31+ 38:49+
03:10+ 11:26+ 01:23+ 06:06+ 05:08+ 03:39+ 02:39+ 04:00+ 01:18+
If
01:06& 08:28@ 00:06+ 03:46@ 02:51@ 01:16& 00:33& 01:32& 00:37&
12
Arild Rønning
39:44
03:14+ 08:47+ 14:36+ 19:20+ 27:29+ 31:48+ 34:46+ 38:40+ 39:44+
03:14+ 05:33+ 05:49+ 04:44+ 08:09+ 04:19+ 02:58+ 03:54+ 01:04+
Nestle
01:10& 02:35& 04:32@ 02:24@ 05:52@ 01:56& 00:52& 01:26& 00:23&
13
Oddvar Dalby
40:28
03:02+ 09:32+ 18:44+ 24:31+ 28:31+ 31:55+ 34:28+ 39:25+ 40:28+
03:02+ 06:30+ 09:12+ 05:47+ 04:00+ 03:24+ 02:33+ 04:57+ 01:03+
Hamar kommune
00:58& 03:32@ 07:55@ 03:27@ 01:43& 01:01& 00:27# 02:29@ 00:22&
14
Edgar Myrvold
46:41
03:54+ 13:23+ 15:34+ 20:32+ 30:52+ 36:00+ 39:46+ 45:01+ 46:41+
03:54+ 09:29+ 02:11+ 04:58+ 10:20+ 05:08+ 03:46+ 05:15+ 01:40+
Statens Hus
01:50& 06:31@ 00:54& 02:38@ 08:03@ 02:45@ 01:40& 02:47@ 00:59@
Side:5
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
31.07.2018 21:47:47
Plass
Navn
Tid
Klasse
15
Helge Busterud
49:30
05:44+ 12:14+ 15:27+ 21:37+ 33:32+ 39:42+ 43:00+ 48:11+ 49:30+
05:44+ 06:30+ 03:13+ 06:10+ 11:55+ 06:10+ 03:18+ 05:11+ 01:19+
Eidsiva
03:40@ 03:32@ 01:56@ 03:50@ 09:38@ 03:47@ 01:12& 02:43@ 00:38&
16
Harald Normann
55:12
04:08+ 17:19+ 20:16+ 29:06+ 40:02+ 44:40+ 48:39+ 53:52+ 55:12+
04:08+ 13:11+ 02:57+ 08:50+ 10:56+ 04:38+ 03:59+ 05:13+ 01:20+
Ringsaker kommune
02:04& 10:13@ 01:40@ 06:30@ 08:39@ 02:15& 01:53& 02:45@ 00:39&
17
Olav Rustadbakken
55:24
03:37+ 29:41+ 32:47+ 36:16+ 39:33+ 42:35+ 49:54+ 54:06+ 55:24+
03:37+ 26:04+ 03:06+ 03:29+ 03:17+ 03:02+ 07:19+ 04:12+ 01:18+
Arve Hagen BIL
01:33& 23:06@ 01:49@ 01:09& 01:00& 00:39& 05:13@ 01:44& 00:37&
18
Hans Narbuvold
59:21
04:18+ 09:40+ 29:09+ 39:44+ 44:07+ 48:30+ 52:51+ 58:01+ 59:21+
04:18+ 05:22+ 19:29+ 10:35+ 04:23+ 04:23+ 04:21+ 05:10+ 01:20+
Nestle
02:14@ 02:24& 18:12@ 08:15@ 02:06& 02:00& 02:15@ 02:42@ 00:39&
Beste strekktid for klassen
02:04 02:58 01:04 02:20 02:17 02:17 02:06 02:28 00:41
= Som klassevinner , - raskere, + senere, # 10% tap, & 25% tap, @ 100% tap.
Side:6
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
31.07.2018 21:47:47
Plass
Navn
Tid
Klasse
H 2,5
1
Hans Asbjørn Tingvold
33:56
02:28= 06:02= 08:47= 12:32= 15:54= 16:53= 19:47= 22:23= 24:02= 26:10= 30:57= 33:15= 33:56=
02:28= 03:34= 02:45= 03:45= 03:22= 00:59= 02:54= 02:36= 01:39= 02:08= 04:47= 02:18= 00:41=
Raufoss I.L. Orientering
00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00=
2
Magne Smeland
40:47
02:21- 05:33- 10:46+ 13:41+ 19:38+ 21:43+ 25:21+ 28:05+ 29:56+ 32:08+ 37:37+ 39:57+ 40:47+
02:21- 03:12- 05:13+ 02:55- 05:57+ 02:05+ 03:38+ 02:44+ 01:51+ 02:12+ 05:29+ 02:20+ 00:50+
Vegvesenet
00:07- 00:22- 02:28& 00:50- 02:35& 01:06@ 00:44& 00:08+ 00:12# 00:04+ 00:42# 00:02+ 00:09#
3
Einar Stensby
42:35
02:41+ 06:30+ 09:56+ 14:34+ 18:23+ 19:17+ 22:56+ 25:40+ 27:39+ 29:39+ 39:25+ 41:57+ 42:35+
02:41+ 03:49+ 03:26+ 04:38+ 03:49+ 00:54- 03:39+ 02:44+ 01:59+ 02:00- 09:46+ 02:32+ 00:38-
Løten kommune
00:13+ 00:15+ 00:41# 00:53# 00:27# 00:05- 00:45& 00:08+ 00:20# 00:08- 04:59@ 00:14# 00:03-
4
Ole-Johan Vangen
43:19
02:01- 06:30+ 10:40+ 15:14+ 18:53+ 19:58+ 23:41+ 26:32+ 28:22+ 30:42+ 40:10+ 42:36+ 43:19+
02:01- 04:29+ 04:10+ 04:34+ 03:39+ 01:05+ 03:43+ 02:51+ 01:50+ 02:20+ 09:28+ 02:26+ 00:43+
Norsk Tipping
00:27- 00:55& 01:25& 00:49# 00:17+ 00:06# 00:49& 00:15+ 00:11# 00:12+ 04:41& 00:08+ 00:02+
5
Stein Edvardsen
43:43
06:06+ 09:35+ 12:37+ 16:02+ 20:21+ 21:33+ 25:45+ 28:52+ 30:50+ 33:14+ 39:44+ 42:55+ 43:43+
06:06+ 03:29- 03:02+ 03:25- 04:19+ 01:12+ 04:12+ 03:07+ 01:58+ 02:24+ 06:30+ 03:11+ 00:48+
Elverum kommune
03:38@ 00:05- 00:17# 00:20- 00:57& 00:13# 01:18& 00:31# 00:19# 00:16# 01:43& 00:53& 00:07#
6
Torbjørn Håkensen
45:02
02:28= 05:58- 09:04+ 16:42+ 23:19+ 24:34+ 28:20+ 31:20+ 33:09+ 35:34+ 41:50+ 44:16+ 45:02+
02:28= 03:30- 03:06+ 07:38+ 06:37+ 01:15+ 03:46+ 03:00+ 01:49+ 02:25+ 06:16+ 02:26+ 00:46+
Vallset/Stange OL
00:00= 00:04- 00:21# 03:53@ 03:15& 00:16& 00:52& 00:24# 00:10# 00:17# 01:29& 00:08+ 00:05#
7
Torbjørn Ødegaard
48:15
05:16+ 09:08+ 12:29+ 16:40+ 26:32+ 27:41+ 31:25+ 34:30+ 36:18+ 39:00+ 44:59+ 47:28+ 48:15+
05:16+ 03:52+ 03:21+ 04:11+ 09:52+ 01:09+ 03:44+ 03:05+ 01:48+ 02:42+ 05:59+ 02:29+ 00:47+
Hamar Lærerhøgskole
02:48@ 00:18+ 00:36# 00:26# 06:30@ 00:10# 00:50& 00:29# 00:09+ 00:34& 01:12& 00:11+ 00:06#
8
Odd Rise
49:44
04:39+ 09:25+ 15:45+ 20:12+ 24:35+ 26:19+ 31:04+ 34:05+ 36:26+ 38:39+ 45:40+ 48:52+ 49:44+
04:39+ 04:46+ 06:20+ 04:27+ 04:23+ 01:44+ 04:45+ 03:01+ 02:21+ 02:13+ 07:01+ 03:12+ 00:52+
Geno
02:11& 01:12& 03:35@ 00:42# 01:01& 00:45& 01:51& 00:25# 00:42& 00:05+ 02:14& 00:54& 00:11&
9
Harald Grønvold
49:57
02:20- 06:32+ 09:58+ 14:03+ 26:12+ 27:22+ 32:27+ 35:18+ 37:38+ 40:57+ 47:05+ 49:15+ 49:57+
02:20- 04:12+ 03:26+ 04:05+ 12:09+ 01:10+ 05:05+ 02:51+ 02:20+ 03:19+ 06:08+ 02:10- 00:42+
Arve Hagen BIL
00:08- 00:38# 00:41# 00:20+ 08:47@ 00:11# 02:11& 00:15+ 00:41& 01:11& 01:21& 00:08- 00:01+
10
Morten Øie
52:53
03:00+ 06:45+ 09:16+ 14:15+ 24:21+ 25:13+ 32:29+ 36:10+ 38:21+ 40:57+ 48:05+ 51:34+ 52:53+
03:00+ 03:45+ 02:31- 04:59+ 10:06+ 00:52- 07:16+ 03:41+ 02:11+ 02:36+ 07:08+ 03:29+ 01:19+
Furnes Almenning
00:32# 00:11+ 00:14- 01:14& 06:44@ 00:07- 04:22@ 01:05& 00:32& 00:28# 02:21& 01:11& 00:38&
11
Knut Fjæstad
53:13
03:48+ 08:00+ 15:45+ 20:50+ 28:30+ 30:27+ 35:39+ 38:36+ 40:39+ 43:27+ 49:21+ 52:22+ 53:13+
03:48+ 04:12+ 07:45+ 05:05+ 07:40+ 01:57+ 05:12+ 02:57+ 02:03+ 02:48+ 05:54+ 03:01+ 00:51+
Løten kommune
01:20& 00:38# 05:00@ 01:20& 04:18@ 00:58& 02:18& 00:21# 00:24# 00:40& 01:07# 00:43& 00:10#
12
Jan Olav Sæther
54:04
04:38+ 08:47+ 12:44+ 16:55+ 29:03+ 30:50+ 34:36+ 37:52+ 40:13+ 42:43+ 50:04+ 53:20+ 54:04+
04:38+ 04:09+ 03:57+ 04:11+ 12:08+ 01:47+ 03:46+ 03:16+ 02:21+ 02:30+ 07:21+ 03:16+ 00:44+
Vallset/Stange OL
02:10& 00:35# 01:12& 00:26# 08:46@ 00:48& 00:52& 00:40& 00:42& 00:22# 02:34& 00:58& 00:03+
13
Sven Marken
54:22
03:19+ 11:51+ 15:55+ 22:44+ 30:17+ 31:39+ 36:26+ 39:56+ 41:59+ 44:30+ 50:35+ 53:26+ 54:22+
03:19+ 08:32+ 04:04+ 06:49+ 07:33+ 01:22+ 04:47+ 03:30+ 02:03+ 02:31+ 06:05+ 02:51+ 00:56+
Løten kommune
00:51& 04:58@ 01:19& 03:04& 04:11@ 00:23& 01:53& 00:54& 00:24# 00:23# 01:18& 00:33# 00:15&
14
Magnar Nybakk
55:56
04:55+ 08:31+ 18:00+ 22:37+ 26:49+ 27:56+ 32:40+ 36:14+ 38:51+ 43:40+ 51:16+ 54:51+ 55:56+
04:55+ 03:36+ 09:29+ 04:37+ 04:12+ 01:07+ 04:44+ 03:34+ 02:37+ 04:49+ 07:36+ 03:35+ 01:05+
Sparebank 1 Østlandet
02:27& 00:02+ 06:44@ 00:52# 00:50# 00:08# 01:50& 00:58& 00:58& 02:41@ 02:49& 01:17& 00:24&
Side:7
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
31.07.2018 21:47:47
Plass
Navn
Tid
Klasse
15
Stein Gamme
57:37
06:06+ 11:35+ 18:29+ 23:26+ 28:00+ 29:43+ 35:43+ 39:13+ 41:27+ 44:12+ 53:22+ 56:43+ 57:37+
06:06+ 05:29+ 06:54+ 04:57+ 04:34+ 01:43+ 06:00+ 03:30+ 02:14+ 02:45+ 09:10+ 03:21+ 00:54+
Storhamar Vgs
03:38@ 01:55& 04:09@ 01:12& 01:12& 00:44& 03:06@ 00:54& 00:35& 00:37& 04:23& 01:03& 00:13&
16
Knut Røhrsveen
1:00:17
04:28+ 08:57+ 13:13+ 17:51+ 29:10+ 30:44+ 35:49+ 39:20+ 41:42+ 46:00+ 55:02+ 59:12+ 60:17+
04:28+ 04:29+ 04:16+ 04:38+ 11:19+ 01:34+ 05:05+ 03:31+ 02:22+ 04:18+ 09:02+ 04:10+ 01:05+
Arve Hagen BIL
02:00& 00:55& 01:31& 00:53# 07:57@ 00:35& 02:11& 00:55& 00:43& 02:10@ 04:15& 01:52& 00:24&
16
Arnfinn Nordhagen
1:00:17
04:24+ 08:53+ 12:47+ 17:45+ 29:13+ 30:35+ 35:43+ 39:15+ 41:35+ 46:10+ 55:57+ 59:23+ 60:17+
04:24+ 04:29+ 03:54+ 04:58+ 11:28+ 01:22+ 05:08+ 03:32+ 02:20+ 04:35+ 09:47+ 03:26+ 00:54+
Geno
01:56& 00:55& 01:09& 01:13& 08:06@ 00:23& 02:14& 00:56& 00:41& 02:27@ 05:00@ 01:08& 00:13&
18
Ottar Evensen
1:00:20
02:58+ 07:15+ 12:41+ 16:53+ 33:43+ 34:42+ 41:52+ 44:33+ 46:29+ 49:36+ 56:40+ 59:19+ 60:20+
02:58+ 04:17+ 05:26+ 04:12+ 16:50+ 00:59= 07:10+ 02:41+ 01:56+ 03:07+ 07:04+ 02:39+ 01:01+
Elverum kommune
00:30# 00:43# 02:41& 00:27# 13:28@ 00:00= 04:16@ 00:05+ 00:17# 00:59& 02:17& 00:21# 00:20&
19
Ole Nashoug
1:00:33
07:34+ 15:19+ 18:47+ 23:12+ 30:56+ 33:00+ 40:05+ 42:45+ 44:44+ 47:21+ 56:08+ 59:16+ 60:33+
07:34+ 07:45+ 03:28+ 04:25+ 07:44+ 02:04+ 07:05+ 02:40+ 01:59+ 02:37+ 08:47+ 03:08+ 01:17+
Vang O-lag
05:06@ 04:11@ 00:43& 00:40# 04:22@ 01:05@ 04:11@ 00:04+ 00:20# 00:29# 04:00& 00:50& 00:36&
20
Magnar Sveen
1:05:02
09:18+ 14:17+ 19:47+ 24:25+ 30:36+ 33:26+ 39:02+ 45:00+ 46:58+ 52:35+ 59:23+ 64:10+ 65:02+
09:18+ 04:59+ 05:30+ 04:38+ 06:11+ 02:50+ 05:36+ 05:58+ 01:58+ 05:37+ 06:48+ 04:47+ 00:52+
Moelven
06:50@ 01:25& 02:45& 00:53# 02:49& 01:51@ 02:42& 03:22@ 00:19# 03:29@ 02:01& 02:29@ 00:11&
21
Henrik Bache
1:07:51
09:58+ 17:01+ 20:13+ 24:54+ 37:02+ 38:18+ 43:13+ 46:16+ 49:53+ 52:51+ 59:51+ 67:03+ 67:51+
09:58+ 07:03+ 03:12+ 04:41+ 12:08+ 01:16+ 04:55+ 03:03+ 03:37+ 02:58+ 07:00+ 07:12+ 00:48+
Sanderud sykehus
07:30@ 03:29& 00:27# 00:56# 08:46@ 00:17& 02:01& 00:27# 01:58@ 00:50& 02:13& 04:54@ 00:07#
22
Stein Sandaker
1:10:16
07:15+ 11:57+ 21:25+ 26:47+ 35:34+ 37:03+ 42:33+ 45:01+ 48:17+ 50:51+ 66:22+ 69:13+ 70:16+
07:15+ 04:42+ 09:28+ 05:22+ 08:47+ 01:29+ 05:30+ 02:28- 03:16+ 02:34+ 15:31+ 02:51+ 01:03+
Ahlsell
04:47@ 01:08& 06:43@ 01:37& 05:25@ 00:30& 02:36& 00:08- 01:37& 00:26# 10:44@ 00:33# 00:22&
23
Knut Anders Fossum
1:11:23
04:45+ 20:00+ 24:00+ 28:56+ 40:41+ 41:59+ 46:53+ 50:23+ 52:44+ 57:02+ 65:48+ 70:25+ 71:23+
04:45+ 15:15+ 04:00+ 04:56+ 11:45+ 01:18+ 04:54+ 03:30+ 02:21+ 04:18+ 08:46+ 04:37+ 00:58+
Statens Hus
02:17& 11:41@ 01:15& 01:11& 08:23@ 00:19& 02:00& 00:54& 00:42& 02:10@ 03:59& 02:19@ 00:17&
24
Svein Iver Jevne
1:16:12
27:27+ 30:49+ 34:47+ 38:35+ 42:55+ 45:16+ 48:52+ 51:32+ 54:20+ 56:43+ 72:25+ 75:08+ 76:12+
27:27+ 03:22- 03:58+ 03:48+ 04:20+ 02:21+ 03:36+ 02:40+ 02:48+ 02:23+ 15:42+ 02:43+ 01:04+
Arve Hagen BIL
24:59@ 00:12- 01:13& 00:03+ 00:58& 01:22@ 00:42# 00:04+ 01:09& 00:15# 10:55@ 00:25# 00:23&
25
Thorvald Sæhlie
1:19:03
06:53+ 13:04+ 18:21+ 25:07+ 43:24+ 45:51+ 56:41+ 60:19+ 62:53+ 66:25+ 73:45+ 77:56+ 79:03+
06:53+ 06:11+ 05:17+ 06:46+ 18:17+ 02:27+ 10:50+ 03:38+ 02:34+ 03:32+ 07:20+ 04:11+ 01:07+
Ringsaker kommune
04:25@ 02:37& 02:32& 03:01& 14:55@ 01:28@ 07:56@ 01:02& 00:55& 01:24& 02:33& 01:53& 00:26&
26
Thomas Martinsen
1:23:45
07:27+ 16:34+ 21:13+ 28:32+ 35:32+ 39:34+ 44:39+ 47:56+ 50:19+ 54:06+ 79:32+ 82:24+ 83:45+
07:27+ 09:07+ 04:39+ 07:19+ 07:00+ 04:02+ 05:05+ 03:17+ 02:23+ 03:47+ 25:26+ 02:52+ 01:21+
Nortura
04:59@ 05:33@ 01:54& 03:34& 03:38@ 03:03@ 02:11& 00:41& 00:44& 01:39& 20:39@ 00:34# 00:40&
Beste strekktid for klassen
02:01 03:12 02:31 02:55 03:22 00:52 02:54 02:28 01:39 02:00 04:47 02:10 00:38
= Som klassevinner , - raskere, + senere, # 10% tap, & 25% tap, @ 100% tap.
Side:8
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
31.07.2018 21:47:47
Plass
Navn
Tid
Klasse
H 3,5
1
Stein Nordvi
41:25
02:31= 05:24= 06:55= 12:26= 15:51= 19:18= 24:46= 29:54= 32:45= 36:46= 39:02= 40:41= 41:25=
02:31= 02:53= 01:31= 05:31= 03:25= 03:27= 05:28= 05:08= 02:51= 04:01= 02:16= 01:39= 00:44=
Elverum kommune
00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00=
2
Kjetil Liven
44:44
03:15+ 06:25+ 09:11+ 12:28+ 16:59+ 20:51+ 25:34+ 31:53+ 34:41+ 39:44+ 42:35+ 44:02+ 44:44+
03:15+ 03:10+ 02:46+ 03:17- 04:31+ 03:52+ 04:43- 06:19+ 02:48- 05:03+ 02:51+ 01:27- 00:42-
LMF
00:44& 00:17+ 01:15& 02:14- 01:06& 00:25# 00:45- 01:11# 00:03- 01:02& 00:35& 00:12- 00:02-
3
Odd Erik Jordheim
45:45
03:43+ 06:52+ 08:49+ 13:20+ 17:16+ 21:24+ 26:47+ 32:33+ 35:43+ 40:50+ 43:22+ 45:08+ 45:45+
03:43+ 03:09+ 01:57+ 04:31- 03:56+ 04:08+ 05:23- 05:46+ 03:10+ 05:07+ 02:32+ 01:46+ 00:37-
Statens Hus
01:12& 00:16+ 00:26& 01:00- 00:31# 00:41# 00:05- 00:38# 00:19# 01:06& 00:16# 00:07+ 00:07-
4
Erik Haugen
46:38
03:10+ 07:23+ 09:24+ 14:17+ 18:27+ 22:16+ 27:53+ 33:48+ 36:51+ 41:35+ 44:17+ 45:57+ 46:38+
03:10+ 04:13+ 02:01+ 04:53- 04:10+ 03:49+ 05:37+ 05:55+ 03:03+ 04:44+ 02:42+ 01:40+ 00:41-
Statens Hus
00:39& 01:20& 00:30& 00:38- 00:45# 00:22# 00:09+ 00:47# 00:12+ 00:43# 00:26# 00:01+ 00:03-
5
Hasse Bergstrøm
46:51
05:08+ 08:40+ 10:38+ 14:35+ 19:17+ 23:18+ 27:09+ 33:53+ 37:17+ 41:45+ 44:26+ 46:10+ 46:51+
05:08+ 03:32+ 01:58+ 03:57- 04:42+ 04:01+ 03:51- 06:44+ 03:24+ 04:28+ 02:41+ 01:44+ 00:41-
Hb Consult
02:37@ 00:39# 00:27& 01:34- 01:17& 00:34# 01:37- 01:36& 00:33# 00:27# 00:25# 00:05+ 00:03-
6
Trond Øie
48:35
02:54+ 06:08+ 08:03+ 13:43+ 17:16+ 25:33+ 29:06+ 35:04+ 38:23+ 43:03+ 45:57+ 47:56+ 48:35+
02:54+ 03:14+ 01:55+ 05:40+ 03:33+ 08:17+ 03:33- 05:58+ 03:19+ 04:40+ 02:54+ 01:59+ 00:39-
Sparebank 1 Østlandet
00:23# 00:21# 00:24& 00:09+ 00:08+ 04:50@ 01:55- 00:50# 00:28# 00:39# 00:38& 00:20# 00:05-
7
Tormod Lundberg
51:58
03:35+ 07:30+ 09:26+ 15:48+ 19:41+ 24:15+ 28:36+ 34:52+ 38:26+ 44:39+ 48:04+ 50:52+ 51:58+
03:35+ 03:55+ 01:56+ 06:22+ 03:53+ 04:34+ 04:21- 06:16+ 03:34+ 06:13+ 03:25+ 02:48+ 01:06+
Vegvesenet
01:04& 01:02& 00:25& 00:51# 00:28# 01:07& 01:07- 01:08# 00:43& 02:12& 01:09& 01:09& 00:22&
8
Steinar Libak
54:15
03:00+ 06:32+ 08:47+ 13:19+ 18:15+ 25:27+ 30:50+ 39:12+ 42:51+ 47:57+ 51:14+ 53:26+ 54:15+
03:00+ 03:32+ 02:15+ 04:32- 04:56+ 07:12+ 05:23- 08:22+ 03:39+ 05:06+ 03:17+ 02:12+ 00:49+
Løten kommune
00:29# 00:39# 00:44& 00:59- 01:31& 03:45@ 00:05- 03:14& 00:48& 01:05& 01:01& 00:33& 00:05#
9
Trond Feiring
56:32
05:38+ 08:54+ 10:45+ 17:28+ 20:51+ 24:07+ 34:12+ 40:36+ 43:56+ 49:37+ 52:49+ 55:13+ 56:32+
05:38+ 03:16+ 01:51+ 06:43+ 03:23- 03:16- 10:05+ 06:24+ 03:20+ 05:41+ 03:12+ 02:24+ 01:19+
HIL
03:07@ 00:23# 00:20# 01:12# 00:02- 00:11- 04:37& 01:16# 00:29# 01:40& 00:56& 00:45& 00:35&
10
Tore Gustav Tomter
57:32
03:05+ 07:00+ 08:48+ 17:04+ 24:17+ 29:59+ 34:41+ 41:07+ 44:36+ 51:37+ 55:11+ 56:45+ 57:32+
03:05+ 03:55+ 01:48+ 08:16+ 07:13+ 05:42+ 04:42- 06:26+ 03:29+ 07:01+ 03:34+ 01:34- 00:47+
Plan 1
00:34# 01:02& 00:17# 02:45& 03:48@ 02:15& 00:46- 01:18& 00:38# 03:00& 01:18& 00:05- 00:03+
11
Ove Tåsåsen
58:36
03:13+ 07:21+ 09:26+ 15:05+ 19:23+ 34:42+ 37:29+ 43:49+ 47:07+ 52:59+ 55:53+ 57:44+ 58:36+
03:13+ 04:08+ 02:05+ 05:39+ 04:18+ 15:19+ 02:47- 06:20+ 03:18+ 05:52+ 02:54+ 01:51+ 00:52+
Mjøs Retail
00:42& 01:15& 00:34& 00:08+ 00:53& 11:52@ 02:41- 01:12# 00:27# 01:51& 00:38& 00:12# 00:08#
12
Karl Petter Opsahl
59:05
03:30+ 08:10+ 10:46+ 15:28+ 20:46+ 24:48+ 31:17+ 39:26+ 43:40+ 49:29+ 55:46+ 58:16+ 59:05+
03:30+ 04:40+ 02:36+ 04:42- 05:18+ 04:02+ 06:29+ 08:09+ 04:14+ 05:49+ 06:17+ 02:30+ 00:49+
Løten kommune
00:59& 01:47& 01:05& 00:49- 01:53& 00:35# 01:01# 03:01& 01:23& 01:48& 04:01@ 00:51& 00:05#
13
Knut Wikstrøm
1:00:52
02:48+ 06:06+ 07:58+ 11:26- 15:33- 30:45+ 34:56+ 41:46+ 45:08+ 55:09+ 58:02+ 60:04+ 60:52+
02:48+ 03:18+ 01:52+ 03:28- 04:07+ 15:12+ 04:11- 06:50+ 03:22+ 10:01+ 02:53+ 02:02+ 00:48+
Kartverket
00:17# 00:25# 00:21# 02:03- 00:42# 11:45@ 01:17- 01:42& 00:31# 06:00@ 00:37& 00:23# 00:04+
14
Jo Gisle Jørgensen
1:01:01
03:06+ 08:04+ 10:18+ 14:36+ 19:00+ 30:39+ 37:58+ 45:25+ 48:57+ 54:43+ 57:50+ 60:02+ 61:01+
03:06+ 04:58+ 02:14+ 04:18- 04:24+ 11:39+ 07:19+ 07:27+ 03:32+ 05:46+ 03:07+ 02:12+ 00:59+
Norsk Tipping
00:35# 02:05& 00:43& 01:13- 00:59& 08:12@ 01:51& 02:19& 00:41# 01:45& 00:51& 00:33& 00:15&
Side:9
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
31.07.2018 21:47:47
Plass
Navn
Tid
Klasse
15
Tore Stenseth
1:03:13
02:34+ 06:50+ 08:44+ 13:57+ 18:12+ 33:38+ 36:53+ 44:51+ 49:01+ 55:48+ 59:18+ 62:23+ 63:13+
02:34+ 04:16+ 01:54+ 05:13- 04:15+ 15:26+ 03:15- 07:58+ 04:10+ 06:47+ 03:30+ 03:05+ 00:50+
Mjøs Retail
00:03+ 01:23& 00:23& 00:18- 00:50# 11:59@ 02:13- 02:50& 01:19& 02:46& 01:14& 01:26& 00:06#
16
Eystein Linnerud
1:12:44
04:32+ 10:29+ 13:14+ 19:12+ 24:37+ 33:35+ 43:23+ 52:07+ 57:34+ 64:35+ 69:14+ 71:49+ 72:44+
04:32+ 05:57+ 02:45+ 05:58+ 05:25+ 08:58+ 09:48+ 08:44+ 05:27+ 07:01+ 04:39+ 02:35+ 00:55+
Norsk Tipping
02:01& 03:04@ 01:14& 00:27+ 02:00& 05:31@ 04:20& 03:36& 02:36& 03:00& 02:23@ 00:56& 00:11#
17
Johnny Johansen
1:15:24
04:28+ 10:19+ 13:46+ 20:27+ 25:38+ 39:41+ 52:09+ 59:45+ 64:07+ 69:18+ 72:29+ 74:36+ 75:24+
04:28+ 05:51+ 03:27+ 06:41+ 05:11+ 14:03+ 12:28+ 07:36+ 04:22+ 05:11+ 03:11+ 02:07+ 00:48+
Løten kommune
01:57& 02:58@ 01:56@ 01:10# 01:46& 10:36@ 07:00@ 02:28& 01:31& 01:10& 00:55& 00:28& 00:04+
18
Ola Brevig
1:26:35
09:47+ 16:38+ 19:25+ 24:40+ 30:42+ 39:25+ 44:54+ 65:11+ 68:39+ 78:50+ 82:23+ 85:28+ 86:35+
09:47+ 06:51+ 02:47+ 05:15- 06:02+ 08:43+ 05:29+ 20:17+ 03:28+ 10:11+ 03:33+ 03:05+ 01:07+
LMF
07:16@ 03:58@ 01:16& 00:16- 02:37& 05:16@ 00:01+ 15:09@ 00:37# 06:10@ 01:17& 01:26& 00:23&
Beste strekktid for klassen
02:31 02:53 01:31 03:17 03:23 03:16 02:47 05:08 02:48 04:01 02:16 01:27 00:37
= Som klassevinner , - raskere, + senere, # 10% tap, & 25% tap, @ 100% tap.
Side:10
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
31.07.2018 21:47:47
Plass
Navn
Tid
Klasse
H 4,5
1
Tom Røise
46:05
01:40= 02:59= 05:42= 08:46= 11:37= 14:05= 15:56= 17:18= 20:03= 22:33= 25:50= 28:50= 33:06= 38:31= 40:45= 44:15= 46:05=
01:40= 01:19= 02:43= 03:04= 02:51= 02:28= 01:51= 01:22= 02:45= 02:30= 03:17= 03:00= 04:16= 05:25= 02:14= 03:30= 01:50=
Ntnu Gjøvik
00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00=
2
Terje Wikstrøm
54:50
02:10+ 03:17+ 06:15+ 09:28+ 12:51+ 17:19+ 21:01+ 22:43+ 26:04+ 29:02+ 32:17+ 35:08+ 40:01+ 46:40+ 49:33+ 52:58+ 54:50+
02:10+ 01:07- 02:58+ 03:13+ 03:23+ 04:28+ 03:42+ 01:42+ 03:21+ 02:58+ 03:15- 02:51- 04:53+ 06:39+ 02:53+ 03:25- 01:52+
Geno
00:30& 00:12- 00:15+ 00:09+ 00:32# 02:00& 01:51& 00:20# 00:36# 00:28# 00:02- 00:09- 00:37# 01:14# 00:39& 00:05- 00:02+
3
Olav Juliussen
1:00:41
02:19+ 03:55+ 08:20+ 11:46+ 15:18+ 18:40+ 23:28+ 25:14+ 29:40+ 32:44+ 37:12+ 39:55+ 45:20+ 52:02+ 54:49+ 58:22+ 60:41+
02:19+ 01:36+ 04:25+ 03:26+ 03:32+ 03:22+ 04:48+ 01:46+ 04:26+ 03:04+ 04:28+ 02:43- 05:25+ 06:42+ 02:47+ 03:33+ 02:19+
Hamar Post
00:39& 00:17# 01:42& 00:22# 00:41# 00:54& 02:57@ 00:24& 01:41& 00:34# 01:11& 00:17- 01:09& 01:17# 00:33# 00:03+ 00:29&
4
Bjarne Harkinn
1:04:39
02:10+ 03:33+ 07:02+ 10:01+ 14:43+ 18:06+ 20:30+ 22:46+ 29:40+ 40:04+ 43:03+ 45:31+ 50:12+ 56:16+ 58:42+ 62:53+ 64:39+
02:10+ 01:23+ 03:29+ 02:59- 04:42+ 03:23+ 02:24+ 02:16+ 06:54+ 10:24+ 02:59- 02:28- 04:41+ 06:04+ 02:26+ 04:11+ 01:46-
If
00:30& 00:04+ 00:46& 00:05- 01:51& 00:55& 00:33& 00:54& 04:09@ 07:54@ 00:18- 00:32- 00:25+ 00:39# 00:12+ 00:41# 00:04-
5
Tor Haugstulen
1:09:56
03:06+ 04:55+ 08:21+ 11:53+ 16:23+ 19:19+ 22:49+ 24:21+ 30:11+ 37:42+ 41:43+ 47:46+ 52:05+ 60:40+ 63:33+ 67:45+ 69:56+
03:06+ 01:49+ 03:26+ 03:32+ 04:30+ 02:56+ 03:30+ 01:32+ 05:50+ 07:31+ 04:01+ 06:03+ 04:19+ 08:35+ 02:53+ 04:12+ 02:11+
Hamar Post
01:26& 00:30& 00:43& 00:28# 01:39& 00:28# 01:39& 00:10# 03:05@ 05:01@ 00:44# 03:03@ 00:03+ 03:10& 00:39& 00:42# 00:21#
6
Knut Vidar Lund
1:10:21
02:23+ 03:56+ 07:37+ 11:19+ 15:16+ 18:56+ 22:06+ 24:16+ 29:11+ 36:23+ 42:15+ 47:05+ 52:24+ 60:22+ 62:19+ 68:18+ 70:21+
02:23+ 01:33+ 03:41+ 03:42+ 03:57+ 03:40+ 03:10+ 02:10+ 04:55+ 07:12+ 05:52+ 04:50+ 05:19+ 07:58+ 01:57- 05:59+ 02:03+
Telenor
00:43& 00:14# 00:58& 00:38# 01:06& 01:12& 01:19& 00:48& 02:10& 04:42@ 02:35& 01:50& 01:03# 02:33& 00:17- 02:29& 00:13#
7
Odd Arne Blystad
1:24:40
02:53+ 04:45+ 08:26+ 13:19+ 17:11+ 33:19+ 35:57+ 38:27+ 43:17+ 49:47+ 53:50+ 57:48+ 64:28+ 73:17+ 75:17+ 81:46+ 84:40+
02:53+ 01:52+ 03:41+ 04:53+ 03:52+ 16:08+ 02:38+ 02:30+ 04:50+ 06:30+ 04:03+ 03:58+ 06:40+ 08:49+ 02:00- 06:29+ 02:54+
Eidsiva
01:13& 00:33& 00:58& 01:49& 01:01& 13:40@ 00:47& 01:08& 02:05& 04:00@ 00:46# 00:58& 02:24& 03:24& 00:14- 02:59& 01:04&
Beste strekktid for klassen
01:40 01:07 02:43 02:59 02:51 02:28 01:51 01:22 02:45 02:30 02:59 02:28 04:16 05:25 01:57 03:25 01:46
= Som klassevinner , - raskere, + senere, # 10% tap, & 25% tap, @ 100% tap.
Side:11
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
31.07.2018 21:47:47
Plass
Navn
Tid
Klasse
H 5,5
1
Stein Arne Negård
1:05:09
03:07= 04:45= 10:11= 12:52= 16:00= 19:24= 23:40= 27:07= 28:39= 32:07= 37:05= 40:35= 44:52= 53:14= 54:58= 57:24= 61:13= 63:47= 65:09=
03:07= 01:38= 05:26= 02:41= 03:08= 03:24= 04:16= 03:27= 01:32= 03:28= 04:58= 03:30= 04:17= 08:22= 01:44= 02:26= 03:49= 02:34= 01:22=
Byggmakker
00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00=
Beste strekktid for klassen
03:07 01:38 05:26 02:41 03:08 03:24 04:16 03:27 01:32 03:28 04:58 03:30 04:17 08:22 01:44 02:26 03:49 02:34 01:22
= Som klassevinner , - raskere, + senere, # 10% tap, & 25% tap, @ 100% tap.
Side:12
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
31.07.2018 21:47:47